Tallinki laevad pakuvad!

with Kommentaare pole

TALLINKI pakkumised-Külasta Visbyt, erikruiis Seenorite või naudi Eesti Laulu Tallinki laevadega!

Murra rutiini ja veeda ettevõtte suvepäevad Tallinki kruiisil!

Ühised tegevused motiveerivad meeskonda ja aitavad jõuda tööalaste eesmärkideni. Suvine kruiis Helsingisse või Stockholmi toob just selle inspireeriva vahelduse argirutiini. Reisil saab nautida rikkalikke maitseid restoranides ja suurepärast rahvusvahelist meelelahutusprogrammi. Soomes ja Rootsis pakume laia valikut tegevusi – ekskursioonidest meeskonnamängudeni.

Veel on võimalik osta kohti suvistele Visby erikruiisidele. Väljumised Tallinnast Gotlandi saarele toimuvad 14., 21. ja 28. juulil ning 4. augustil.


Seenioride erikruiis 11.06.2019

11. juunil 2019 ootame kõiki reisihuvilisi seenioride erikruiisile suvisesse Stockholmi. Reisil hoiab tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva, igihaljaid laule esitavad Boris Lehtlaan ja Are Jaama.

Huvilistele toimub bussiekskursioon Uppsalasse, mille käigus külastatakse Uppsala lossi ja lossimäge, 13. sajandil ehitatud Põhjamaade suurimat toomkirikut ja kauneid parke. Ekskursiooni hind 20 €.
NB! Ekskursiooni kohtade arv on piiratud!

Eesti Laulu erikruiis 24.04.2019

24. aprilli Tallinnast väljuva Baltic Queeni kruiis Stockholmi on eriline, sest kaasa sõidavad Eesti Laulu konkursi artistid Emily J, Synne, Inga ja Stefan koos bändiga. Lisaks tantsutab Eesti Laulu erikruiisi rahvast ka DJ Kermo Hert. Tegemist on osaga koolivaheaja programmist.

Küsi personaalset pakkumist e-posti aadressilt:

info@jarvareisid.ee või telefonil 5298135