Ringreisid: Türgi, Tuneesia, Gruusia ja India!

with Kommentaare pole
Meil taas rõõmsaid uudiseid – rannapuhkuste vahelduseks tõime müüki ringreisid! Suur osa eestimaalasi on käinud enda energiavarusid täiendamas mõnes Novatoursi pakutavas päikeselises sihtkohas ja osalenud nii mitmelgi huvitaval ekskursioonil. Nüüd on võimalus avastada Türgit ja Tuneesiat läbi täiesti uue pilgu ja väärt kogemuse – ringreisidel! Täiesti uue sihtkohana pakume Gruusia ringreisi ja suvepikenduseks eksootilist India ringreisi. Kõik ringreisid saavad alguse Tallinnast lennuga sihtkohta ning kohapeal jätkub reis bussi ja/või laevaga.  
Elu on SEIKLUS!  

TUNEESIA RINGREIS. Lühikirjeldus: rändame Foiniikia, Vana-Rooma, Bütsantsi, Araabia ja Prantsuse vallutajate radadel. Jalutuskäik vanalinnas mööda mediina kitsaid tänavaid, saatjaks Araabia turu vürtsikas hõng ja idamaised helid. Naudime kõrbeeksootikat maailma suurimas liivakõrbes – Saharas. Pärast põnevat ringreisi puhkus Vahemere kaldal, Sousse’i kuurortpiirkonnas.  

Tuneesia ringreis
Tallinn – Enfidha – Tallinn 29.05.2020 – 05.06.2020 Eesti keeles
959 EUR
Hommikusöök (7), õhtusöök (7)  
TÜRGI KRUIIS. Lühikirjeldus: purjetame Vahemerel, nautides lummavaid vaateid Türgi lahesoppidele ja mägedele. Aktiive puhkus ühendatud ajaloolise ringreisiga. Muistsetest legendidest pakatavad paigad – Olympos, Demre, Phaselis. Puhkus ja ööbimine jahil. Maitsvad kohalikud toidud ja suurepärane teenindus.  

Türgi. Vahemere kruiis Tallinn – Antalya – Tallinn
19.09.2020 – 26.09.2020 Eesti keeles
1069 EUR
Hommikusöök (7), lõunasöök (6), õhtusöök (7)                            

GRUUSIA RINGREIS. Lühikirjeldus: meid ootavad Kaukaasia mäed, mis pakuvad imelisi vaateid kanjonitele ja jõgedele. Lummav pealinn, kuulsad kloostrid, põnev koobaslinn ja ajalooline pärand. Külalislahked kohalikud avavad laeka Gruusia traditsiooniliste roogade ja veinikultuuri juurde. Pärast ringreisi poolepäevane puhkus Bathumis.      

Gruusia ringreis Tallinn – Khuthaisi – Tallinn 13.09.2020 – 20.09.2020 Eesti keeles
1099 EUR
Hommikusöök (7), õhtusöök (6)                                      

INDIA RINGREIS. Lühikirjeldus: Ringreis toimub vene keeles! Külastame maailmakuulsat suurlinna Delhit ja UNESCO nimistusse kuuluvat Jaipuri ning omapärast ja imelist Taj Mahali kompleksi. Kulgeme laevaga Gangese jõel ja naudime imetlusväärseid templeid. Parim viis tunnetada Indiat kõigis oma värvides ja vormides!    

India. Kuldne kolmnurk ja Varanasi Tallinn – Helsinki – Dehli – Tallinn 21.10.2020 – 29.10.2020 Vene keeles
1499 EUR
Hommikusöök (7), õhtusöök (6)                


Oluline info:
●  Lisasoodustused ei kehti.
●  Hinnapakkumisi on piiratud arv.

NB! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele.

Reisipaketi hind sisaldab:
 
* edasi – tagasi lend algusega Tallinnast
* transfeer lennujaam- hotell-lennujaam
* majutus ühele täiskasvanule kaheses toas
* toidud vastavalt hotellile
* reisikorraldaja esindaja teenused sihtkohas
 
Lisatasu eest:
 
* tervise-, või reisikindlustus
* ekskursioonid sihtkohas
 
Vastutav reisikorraldaja Novatours.
Reisibüroo Järva Reisid on reisikorraldajate Novatours ja Kidy Tour volitatud edasimüüja. Tutvuge reisibüroo Järva Reisid ja reisikorraldajate reisitingimustega siit: https://jarvareisid.ee/reisitingimused/
 
Täpsem info ja broneerimine: Tel +372 5298135 info@jarvareisid.ee