OLULINE NOVATOURS ANNAB TEADA!

with Kommentaare pole

Tulenevalt Eesti Välisministeeriumi reisiinfo eriteadega https://vm.ee/et/uudised/valisministeeriumi-reisiinfo-eriteade  peatab Novatours oma Tenerife ja Egiptuse (Hurhgada, Sharm el Sheikh, Niiluse kruiis) lennud Tallinnast alates tänases 14.03 kuni 15.04.2020.

Pakume kõikidele klientidele, kellel on ostetud Novatours’i poolt korraldatud reis ajavahemikus 14.Märts kuni 15.Aprill 2020 võimalust muuta oma väljumist hilisemaks perioodiks järgmistel tingimustel:

 kui valitakse reis suvi 2020 hooajal:
  võimalik on muuta kuupäeva, sihtkohta, kestvust, hotelli
  kehtib hetkel süsteemis olev hind
  uus broneering peab olema tehtud hiljemalt 31.03.2020

  kui valitakse reis talv 2020-21 hooajal: 
  võimalik on muuta kuupäeva, sihtkohta, kestvust, hotelli
  kehtib hetkel süsteemis olev hind
  uus broneering peab olema tehtud hiljemalt 30.04.2020

NB! Kui on ostetud GoldFlex teenus, see jääb kehtima ka muudetud broneeringus.

Reageerime muutunud olukorrale kiiresti ja järgime valitsuse ning teiste pädevate ametiasutuste, nagu Terviseamet ja Välisministeerium, soovitusi ja ohuhinnanguid. Reisijad, kellel on broneeritud pakett või lennupiletid erimeetmetest mõjutatud reisidele, palume võtta ühendust oma reisikonsultandi või -bürooga, et saada individuaalset informatsiooni ning alternatiivseid pakkumisi.

Hoiame oma kõikidel sihtkohtadel hoolega silma peal ja saame infot erinevatest kanalitest. Lisaks riiklikele ametiasutustele oleme igapäevaselt ühenduses oma heade partneritega ja esindajatega sihtkohtades. Võimalikest muutustest ja muudatustest teavitame koheselt. Kõigis oma tegevustes lähtume eelkõige sellest, et reisijad oleks kaitstud ja hoitud.

NOVATOURS 14.03 KELL 14.37