OLULINE! NOVATOURS ANNAB TEADA!!!!!!!

with Kommentaare pole
Vastavalt Majandus- ja Kommunikatsiooni ministeeriumi korraldustele 14.03.2020
(https://www.mkm.ee/et/uudised/riik-soovitab-tungivalt-tuua-reisifirmadel-inimesed-valismaalt-kohe-koju), anname teada, et tegeleme hetkel erinevate võimalike lahenduste leidmisega, kuidas Eestisse tagasi tuua kõik meie kliendid, kes viibivad hetkel Egiptuses (HRG ja SSH) ja Tenerifel (TFS).

Anname endast parima, et korraldada Eesti reisijate tagasitoomine eelmainitud sihtkohtadest hiljemalt kolmapäevaks, 18. märtsiks. Täpsed väljalennuajad ja muu tagasisõiduga seotud info lisame esimesel võimalusel, peale kinnitatud lennuinfo saabumist meie süsteemi, iga konkreetse broneeringu kommentaaridesse.

NB! Kliendid, kes keelduvad naasmast varem, kui on nende broneeritud reisi lõppkuupäev, tuleb neil kirjalikult kinnitada ja allkirjastada dokument oma vabal tahtel tagasilennust keeldumise kohta. Selle kinnitusega võtab klient ühtlasi kogu vastutuse oma tagasilennu eest endale.


Kaugreisidel viibivatele klientidele
Koroonaviirusest põhjustatud eriolukord areneb üle maailma kiiresti ja seoses uute piirangutega peatab NOVATOURS kuni 14.04.2020 ka kõik eksootilised reisid. Palun teavitage oma kliente, kellel on kuni 14.04.2020 broneeritud Novatoursi eksootiline reis.Koostöös meie partnerlennufirmadega otsime samuti eksootilistes sihtkohtades olevatele reisijatele parimat lahendust koju toomiseks. Klientidele, kellel on broneeritud reisipakett ja/või lennupilet Novatoursi eksootilistesse sihtkohtadesse, jagame infot alternatiivide kohta esimesel võimalusel, järgmisel nädalal.Täname teid mõistmise ja kannatlikkuse eest. Võimalikest muutustest ja muudatustest teavitame koheselt, kui uus info olemas. Kõigis oma tegevustes lähtume eelkõige sellest, et reisijad oleks kaitstud ja hoitud.


Kõikidele välismaal viibivatele klientidele soovitame registreerida ennast Välisministeeriumi kodulehel: https://reisitargalt.vm.ee/registreeri-reis/

NOVATOURS 15.03 KELL 18.20