NB!!!!

with Kommentaare pole
Seoses COVID-19 viiruse puhanguga, uuendasid riigid oma sisenemiseeskirju, mis kehtivad ka Novatoursi lennupartneritele. Allolevas infokirjas leiad kokkuvõtte meie sihtkohtade kohta. Riikide nimekirja, kes on reegleid uuendanud ja lisainfo leiad SIIT.
   
EGIPTUS. Info uuendatud 06.03.2020   · Reisijad, kes külastasid enne Egiptusesse tulekut Bahreini, Hiinat, Taiwani, Prantsusmaad, Saksamaad, Hong Kongi, Iraani, Iraaki, Itaaliat, Jaapani, Koread, Kuveiti, Macaud, Malaisiat, Singapuri, Šveitsi, Hispaaniat, Taid ja/või Vietnami, kontrollitakse sihtkohas tervisliku seisundit (kõigil reisijatel mõõdetakse kehatemperatuuri). Reisijatel tuleb lennujaamas: a) täita tervisedeklaratsioon (“Health Observation Card” – edastatakse Egiptuse lennujaamas) b) kontrolli võidakse uuest kohaldada 14 päeva jooksul    

SEIŠELLID. Info uuendatud 26.02.2020   · Reisijad, kes külastasid viimase 14 päeva jooksul Hiinat, Hongkongi, Iraani, Itaaliat, Koread ja/või Macaud, ei lubata riiki. · Riiki ei lubata reisijad, kes on Hiina, Hongkongi, Iraani, Itaalia, Korea ja/või Macau kodanikud.     

TÜRGI. Info uuendatud 02.03.2020   · Reisijad, kes külastasid viimase 14 päeva jooksul Hiinat, Iraani, Iraaki, Itaaliat ja/või Koread, ei lubata läbida ja sisenda riiki. Keeld ei kohaldu Türgi kodanikele ja residentidele.    

VIETNAM. Info uuendatud 09.03.2020   · Kõik reisijad peavad enne saabumist täitma tervisedeklaratsiooni. · Diplomaatilistel või ametlikel eesmärkidel reisivad reisijad peavad läbima enne Vietnami sisenemist tervisekontrolli. · Reisijaid, kes on külastanud või läbinud Hiinat viimase 14 päeva jooksul, riiki ei lubata. · Reisijad, kes on külastanud või läbinud Koread viimase 14 päeva jooksul, pannakse karantiini. · Reisijad, kes on 14 päeva jooksul külastanud või läbinud Iraani või Itaaliat, pannakse kaheks nädalaks karantiini. · Viisavaba reisimine on ajutiselt peatatud Korea ja Itaalia riigi kodanikele, samuti kohaldatud Taani, Norra, Soome, Rootsi, Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa ja Hispaania kodanikele.

VIETNAM. Info uuendatud 09.03.2020
· Reisijatel ja lennupersonalil, kes on viimase 14 päeva jooksul viibinud Hiinas, Itaalia põhjaosas, Iraanis (Teheranis, Qomis või Gilanis) ja/või Koreas (Daegu ja Gyeongsangbuk-do provints) ei lubata Indoneesiasse siseneda ega riiki läbida. · Hiinast, Iraanist, Itaaliast ja/või Koreast saabuvatele reisijatele ei ole võimalik kasutada viisavabastust ja taotleda viisat kohapeal. · Reisijad, kes saabuvad Iraani, Itaalia või Korea piirkondadest, peavad esitama kehtiva tervisetõendi. Sertifikaat peab olema inglise keeles ja see tuleb välja anda hiljemalt 7 päeva enne lahkumist kohalikust tervishoiuasutusest. See peab sisaldama järgmist teavet: reisimiseks kõlblik ja vaba hingamisteede haigustest. · Iraanist, Itaaliast või Koreast saabuvad reisijad peavad enne saabumist täitma terviseohutuse kaardi (Health Alert Card / Kaartu Kewaspadaan Kesehatan), mille on välja andnud Indoneesia Vabariigi tervishoiuministeerium.  

TAI. Info uuendatud 09.03.2020   · Reisijad ja meeskonnaliikmed peavad saabumisel esitama tervisekontrolli büroole (Health Control Office) täidetud T.8 terviseküsimustiku. · Hiinast, Hongkongist, Iraanist, Itaaliast, Koreast ja/või Macaust saabuvad reisijad peavad omama tervise ohutustunnistust, et neil ei ole koroonaviirust (COVID-19). Mainitud riigist tulnud reisijad peavad olema 14 päeva enne reisi arsti järelvalve all ning neil peab olema tervisesertifikaat, mis peab kehtima kuni 2 päeva enne väljalendu. · Eelmainitud riikidest saabunud lennumeeskonnaliikmetele on kehtestatud karantiinipiirangud järgmise väljumiskava lõpuni.   · Araabia Ühendemiraatide kodanikel ei lubata Taisse reisida.

NOVATOURS