Eksootiline puhkus Balil ja Gili saartel

with Kommentaare pole

Puhkus Bali ja Gili saartel

Suurepärane võimalus tutvuda lähemalt eksootilise Bali saare erinevate piirkondadega ning nautida rannapuhkust ja erilise atmosfääri Gili saarel. Kombineeritud puhkusepakett: rannapuhkus Bali rannakuurordis > rannapuhkus Gili saarel > puhkus Ubudis

Kombineeritud puhkusepakett

Puhkusepakett majutusega 5* hotellis Balil:
6 ööd, Bali saare lõuna piirkonnas, Nusa Dua, hotellis AYODYA RESORT BALI 5*
3 ööd, Gili Air saarel, hotellis GILI AIR LAGOON RESORT 4*
2 ööd, Bali saare keskpiirkonnas, Ubudis, hotellis PERTIWI BISMA 3*
Hind inimese kohta kaheses toas alates 1545 EUR


Puhkusepakett majutusega 4* hotellis Balil:
6 ööd, Bali saare populaarseimas rannapiirkonnas, Kuta, hotellis ALAM KUL KUL BOUTIQUE RESORT 4*
3 ööd, Gili Air saarel, hotellis GILI AIR LAGOON RESORT 4*
2 ööd, Bali saare keskpiirkonnas, Ubudis, hotellis PERTIWI BISMA 3*
Hind inimese kohta kaheses toas alates 1450 EUR


Puhkusepakett majutusega 4* hotellis Balil:
6 ööd, Bali saare ida rannapiirkonnas, Sanur, hotellis OASIS LAGOON 4*
3 ööd, Gili Air saarel, hotellis GILI AIR LAGOON RESORT 4*
2 ööd, Bali saare keskpiirkonnas, Ubudis, hotellis PERTIWI BISMA 3*
Hind inimese kohta kaheses toas alates 1390 EUR

Saadaval on ka teised hotellid ja majutusevariandid: soodsamaid ja ka kallimaid. Küsige hinnapakkumist endale sobivamaks reisiperioodiks!

Pakkumise hind sisaldab:

-Lennupiletid algusega Tallinnast
-Äraantav pagas + käsipagas + toitlustus lennu ajal
-Lennujaama transfeerid sihtkohas
-Majutus valitud hotellides, hommikusöögiga
-Transfeer: Bali saare hotell > Bali saare sadam > Gili Air saar
-Transfeer: Gili Air saar > Bali saare sadam > Ubud
-Reisiesindaja teenused (inglise keelne)

Lisatasu eest

-Transfeer Gili Air sadamast hotelli (teenuse ei ole võimalik tellida ette, lisainfot saadame koos hinnapakkumisega)
-Reisikindlustus (soovitav)
-Ekskursioonid

Bali

Bali on turistide hulgas Indoneesia saartest kõige populaarsem. Siia tullakse üle kogu maailma: pidutsema, puhkama, surfama, ennast ja elu mõtet leidma… Balil on lugematu arv randasid, suur osa neist on valge ja kuldse liivaga, ent leidub ka vulkaanilist päritolu musta liivaga randu. Enamus randadest kuulub riigile, Nusa Dua ja Jimbaran piirkondades on randu, mis kuuluvad sealsetele hotellidele ning nendel rannatoolid ja/või lamamisvoodid kuuluvad hotellides hinna sisse. Teistes rannapiirkondades peab arvestama lisatasuga.

Bali saarel puhkajad peaksid arvestama sellega, et päike on siin väga karm, ka siis, kui taevas on pilves. Soovitatav on kasutada reisi alguses kõrge kaitsefaktoriga päikesekreemi, hiljem, kui nahk on juba harjunud, madalama kaitsefaktoriga. Nii hoidute soovimatust päikesepõletusest ning saate ilusa pruuni päevituse. Kui plaanite minna Balile lainesuframist proovima, on sobiv reisiperiood üsna pikk ja võimalusterohke. Saare lääneosa on surfamiseks ideaalne maist septembrini ehk suvel, kui tuuled puhuvad idast läände. Talvel pöörduvad tuuled läänest itta ning surfamiseks on sobivam saare idaosa.

Bali rannad ja piirkonnad

Saare lõunaosas asuv Kuta on Bali populaarseim puhkusepiirkond, mis tuntud oma fantastiliste randade poolest. Kutal on rohkelt võimalusi meelelahutuseks, kirev ööelu, palju diskoteeke – seetõttu eelistavad seda piirkonda peatuspaigana just noored. Kutal leiab endale sobiva majutuse nii nõudlikum reisija, kes eelistab ööbida luksuslikus viietärnihotellis kui perega puhkusel viibija. Samuti leidub noortele seljakotiränduritele mitmeid hostelle ja tagasihoidlikke majutusasutusi. Hotellid jäävad rannast, kaubandus- ja meelelahutuskeskustest enamasti lühikese jalutuskäigu kaugusele.

Vaieldamatult on Kuta rannapiirkond üks saare paremaid oma 5 kilomeetri pikkuse rannajoonega, meelepärast tegevust leidub nii lastele, noortele kui peredele. Õhtuti saab siin nautida imeilusaid päikeseloojanguid, mida puhkajad hulgaliselt vaatama kogunevad. Kuta piirkonna TOP3 tegevust on poodlemine, surfamine ja pidutsemine, kuid tasub proovida ka muid piirkonnas pakutavaid tegevusi ja osaleda ekskursioonidel.

Kui armastate aktiivset puhkust, tasub proovida lainesurfi. Meripõhi on siin ohutu, pole veealuseid kive ega koralle, mis võiksid vigastusi tekitada. Kui aga ekstreemne ja aktiivne puhkus ei paelu, saab aega veeta spaades, kus hinnad on väga mõistlikud. Kvaliteetne massaažiteenus ja kehahoolitsusesed lasevad tunda tõelist lõõgastust. Kuta on populaarne ostlemispaik, kus esindatud paljud tuntud spordi- ja surfivahendite brändid, allahindluste perioodil võivad toodete hinnad olla kuni 50% tavahinnast soodsamad. Kutal on mugav liikuda jalgsi, ent kiiremaks kohalejõudmiseks võib püüda mõne motoroller-takso või tavatakso.

Lõuna-Kuta

Kuta lõunapiirkond pakub, võrreldes Kuta peamise piirkonnaga, kus on palju rahvast ja meelelahutust, rohkem võimalusi lõõgastavaks puhkuseks. Siit võib leida vaikust ja rahu, paik asub Bali lennujaamale ja keskusele mugavalt lähedal. Siin on laias valikus erinevaid majutusasutusi, alustades madala eelarvega hostelitest luksuslike hotellideni. Rohkelt leidub väga heal tasemel a la carte restorane ja erinevaid butiike.

Lõunapiirkonna rannad on ohutud ja head ujumiseks. Kogu see piirkond on valik number üks perepuhkajatele, ka seetõttu, et lähedal asub Aasia üks suurematest temaatilistest veeparkidest – Waterboom Waterslide Park. Waterboomi veepargis on viisteist erinevat veeliumäge. Teine populaarne meelelahutuskoht on Paradiso Bowling Centre, kus on 18 rada ja mitmed piljardilauad. Siin asuvad ka Bahasa Indoneesia keeltekool ja kohalike roogade valmistamist õpetavad kulinaariakoolid (Indonesian cooking classes).

Piirkonnas on hea liikuda jalgsi, kui on soov tutvuda kohaliku eluga, kiireks sihtkohta jõudmiseks võib püüda mõne motoroller-takso. Kui olete puhkusel perega, ei ole motoroller-takso ringiliikumiseks mugavaim valik – tuleks võtta takso, mis on siin mõistliku hinnaga või uurida oma hotelli vastuvõtust bussiteenuse (shuttle bus) kohta. Bussid liiguvad teatud aegadel mööda teatud marsruuti, bussisõiduks peab vaid ostma vajaliku vaucheri

Viisainfo-

Eesti kodaniku pass

Indoneesiasse saab turismi eesmärgil siseneda viisavabalt kuni 30-ks päevaks.

Vene kodaniku pass (elamisluba Eestis)

Indoneesiasse saab Eesti (biomeetrilise) passi omanik turismi eesmärgil siseneda viisavabalt kuni 30-ks päevaks.

Eesti hall välismaalase pass (elamisluba Eestis)

Viisa vajalik ning selle saamine pole garanteeritud! Viisa hind 100 EUR ühekordse sisenemisega (enne taotlemist täpsustada üle).
Vajalikud dokumendid:
– pass, kehtiv vähemalt 6 kuud parast Indoneesiasse sisenemist, passis olema vähemalt 5 vaba lehekulge viisa jaoks
– elamisluba Eestis, kehtiv vähemalt 6 kuud parast Indoneesiasse sisenemist
– 1 ankeet
– 2 varvilist passifotot (suurus 4 x 6 cm)
– edasi-tagasi piletite broneering (lennunumbriga!)
– hotelli broneering
– tervisekindlustus

Viisa vormistamise tähtaeg kuni 42 kalendripäeva (umbes 2 kuud). Viisa maksimaalne kehtivus on kuni 30 päeva

Pakkumise tingimused

-Müügiperiood: kuni kohti jätkub
-Reisiperiood: vastavalt pakkumisele
-Näidishinnad kehtivad ühe inimese kohta, kaheses toas
-Reisi võimalik alustada: Tallinnast/Riiast/Helsingist
-Muudatused (lennupiletid): muudatused ei ole lubatud
-Muudatused (reisiprogramm): muudatused on lubatud kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva
-Tühistamine (lennupiletid): lennupiletid ei kuulu tühistamisele ja/või tagastamisele (vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele)
-Tühistamine (reisiprogramm): trahvivabalt tühistamine on lubatud kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva
-Reisikorraldaja: Skyekspert

Muud tingimused

-Pakkumises kasutatud lennupiletihinnad on madalaimad hinnad väljumistele Tallinnast kahe ümberistumisega. Edasi-tagasi lennupileti hind sisaldab kõiki riiklikke makse ja tasusid ning reisijamaksu; kohalduda võib krediitkaardi lisatasu. Istekohtade arv on piiratud, hind oleneb saadavusest ning pakkumine ei pruugi kõikide lendude puhul saadaval olla. Lennud ei pruugi toimuda iga päev. Tegemist on näidishinnaga ning kehtib vabade kohtade olemasolul. Reisi lõpphind võib tulla näidishinnast kallim. Pakkumised eeldavad vabu kohtade olemasolu odavaimas broneerimisklassis. Lisatasu eest on võimalik broneerida lennupiletid kallimas broneerimisklassis.
-Juhime teie tähelepanu: hotellist väljaregistreerimine kell 12:00 päeval, juhul kui teie tagasilend toimub õhtul (öösel), hiline väljaregistreerimine on lubatud lisatasu eest.

Maksetingimused

-Ettemaks (lennupileti osa) peab olema tasutud 48h jooksul pärast broneeringu kinnitamist. Ettemaks ei ole tagastatav – vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele kinnitatud lennupileti muutmine ega tühistamine ei ole võimalikud.
-Ülejäänud summa peab olema tasutud hiljemalt 35 päeva enne reisi.

Annulleerimine

-Vastavalt lennufirmade poolt kehtestatud reeglitele kinnitatud lennupileti muutmine ega tühistamine ei ole võimalikud, s.t. tasutud ettemaks ei ole tagastatav.
-Kui reisini on jäänud rohkem kui 30 päeva, on võimalik tühistada hotelli(de) ja transfeeri(de) broneeringut trahvivabalt. Lennupileti eest tasutud ettemaks ei ole tagastatav.
-Kui reisini on jäänud  vähem kui 30 päeva, tühistamistasu on 100% hotelli(de) ja transfeeri(de) broneeringu kogu maksumusest. Lennupileti eest tasutud ettemaks ei ole tagastatav.

 

 

 

Vastutav reisikorraldaja on Skyekepert!

Reisibüroo Järva Reisid on reisikorraldaja Skyekpert volitatud edasimüüja. Tutvuge reisibüroo Järva Reisid ja reisikorraldajate reisitingimustega siit: https://jarvareisid.ee/reisitingimused/

 

Täpsem info ja broneerimine: Tel +372 5298135 info@jarvareisid.ee